- Spirit 1.0 Plus to przenośny elektryczny silnik zaburtowy o mocy 1 kW (3 KM) przeznaczony do dingies, łodzi wędkarskich, żaglówek i tenderów.
Spirit 1.0 Plus
Elektryczny silnik zaburtowy
Spirit 1.0 Plus to przenośny elektryczny silnik zaburtowy o mocy 1 kW (3 KM) przeznaczony do dingies, łodzi wędkarskich, żaglówek i tenderów. Wyposażony w zintegrowany akumulator litowy o pojemności 1276 Wh zapewnia długi zasięg, jest lekki, zwinny i zapewnia czystą energię. Funkcja hydrogeneracji wspiera zrównoważone żeglowanie.
Wydajność i zasięg
Sercem Spirit 1.0 Plus jest bezszczotkowy silnik BLDC o mocy 1 kW, co odpowiada 3 KM.
| Moc (W) | Prędkość (mph / kph) | Czas (hh:mm) | Zasięg (mile / km) |
|---|---|---|---|
| 35 | 2.2 / 3.5 | 36:25 | 80 / 129 |
| 65 | 2.7 / 4.3 | 19:35 | 53 / 85.3 |
| 125 | 3.5 / 5.6 | 10:00 | 35 / 56 |
| 250 | 4.4 / 7.1 | 5:00 | 22 / 35.5 |
| 500 | 5.3 / 8.5 | 2:30 | 13.3 / 21.3 |
| 750 | 5.7 / 9.2 | 1:40 | 9.5 / 15.3 |
| 1000 | 6.2 / 10 | 1:15 | 7.8 / 12.5 |
* Dane dotyczące wydajności oparte są na 12-stopowej łodzi aluminiowej z jedną osobą i jednym akumulatorem Spirit Plus na spokojnej wodzie jeziora. Rzeczywista prędkość, zasięg i czas pracy mogą się różnić.
Akumulator
Zintegrowany akumulator jest lekki, waży zaledwie 8,7 kg i odporny na trudne warunki pracy.

Unosi się na wodzie
Nie martw się kiedy bateria wpadnie do wody

Pojemność 1276Wh
Duża pojemność w kompaktowym rozmiarze

Ładowarka słoneczna 180W
Dwa porty zasilania umożliwiają ładowanie podczas pracy

Akumulatory seria E
Wymieniając zintegrowaną baterię Spirit, można wydłużyć czas pracy do jednego dnia.
Cyfrowy panel
Elektryczne silniki zaburtowe Spirit 1.0 Plus są łatwe w obsłudze i informują o stanie pracy.
- Cyfrowy wyświetlacz: Moc w czasie rzeczywistym, pozostały czas pracy, poziom baterii i napięcie robocze.
- Rozruch elektryczny: Naciśnij jeden przycisk i gotowe.
- Magnetyczny wyłącznik awaryjny: Bezpieczeństwo w sytuacji awaryjnej.
- Bezstopniowa zmiana przepustnicy: Płynne i przyjemne sterowanie.
- Regulacja maksymalnej mocy: Bezpieczny dla dzieci i wypożyczalni.
- Oburęczna obsługa: Sterowanie z lewej lub prawej strony.

Specyfikacja techniczna
| Moc | 1 kW |
| Bateria standardowa | Spirit Battery Plus, 1276 Wh li-ion polymer |
| Napięcie wejściowe | 39V - 60V |
| Waga silnika* | 10.6 kg / 23.4 lbs |
| Waga akumulatora | 8.7 kg / 19.2 lbs |
| Ładowanie standardowe | 8.5 godz. |
| Ładowanie szybkie | 3.5 godz. |
| Zewnętrzny akumulator | Tak, zalecana bateria E-Series |
| Śruba | 11″ × 5.8″ 2-łopatowa kompozytowa śruba |
| Kąt trymu / nachylenia | 0°, 7°, 14°, 21° / 70° |
| Długość wału | Extra krótki, krótki, długi |
| Silnik | Bezszczotkowy DC |
| Bezpośredni napęd | Tak |
* Waga mierzona z wersją krótkiego wału.












