
ePropulsion NAVY 6.0 Evo(2024) - Elektryczny silnik zaburtowy, stopa L
- Navy 6.0 Evo to cichy, bezobsługowy i wydajny elektryczny silnik zaburtowy, idealny dla łodzi aluminiowych, pontonów i żaglówek.
Navy 6.0 Evo 6 kW
Elektryczny silnik zaburtowy
Navy 6.0 Evo to cichy, bezobsługowy i wydajny elektryczny silnik zaburtowy, idealny dla łodzi aluminiowych, pontonów i żaglówek. Dzięki napędowi bezpośredniemu i hydrogeneracji zapewnia maksymalną efektywność oraz niskie koszty utrzymania.
Hydrogeneracja
Navy 6.0 Evo pozwala pozyskiwać energię elektryczną z wody i wiatru dzięki funkcji hydrogeneracji.
- Navy 6.0 Evo może napędzać śrubę w celu ładowania akumulatora (tylko Serii E) poprzez przepływ wody, jeśli zostaną spełnione określone warunki (szczegóły w instrukcji obsługi).
Wydajność i zasięg
Silnik Navy 6.0 Evo zapewnia imponującą wydajność i zasięg, umożliwiając dalszą i szybszą żeglugę przy minimalnym zużyciu energii.
Rodzaje sterowania
Dostosuj sterowanie do swojej łodzi:
- Manetka górna
- Manetka boczna
- Manetka podwójna
- Rumpel
| Cyfrowy wyświetlacz | Dostęp do mocy w czasie rzeczywistym, pozostałego czasu pracy, poziomu baterii i napięcia roboczego. |
| Rozruch elektryczny | Uruchomienie jednym przyciskiem - koniec z ręcznym startem. |
| Magnetyczny wyłącznik awaryjny | Natychmiastowe zatrzymanie silnika w sytuacjach awaryjnych. |
| Bezstopniowa zmiana przepustnicy | Płynne i komfortowe sterowanie. |
| Regulacja maksymalnej mocy wyjściowej | Bezpieczne użytkowanie dla dzieci i łodzi z wypożyczalni. |
Specyfikacja – Navy 6.0 Evo
| Moc | 6 kW |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 39 V - 60 V |
| Zalecany akumulator | Akumulator Serii E |
| Waga silnika | 29 kg / 64 lbs |
| Śruba | 11.3″ × 8.5″ plastikowa / 10.6″ × 12.6″ metalowa (opcjonalnie) |
| Kąt Trim/Tilt | 0°, 5°, 10°, 15°, 20°, 35°, 50° / 65°, 80° |
| Sterowanie | Evo Tiller / Evo Remote / Evo Side Mount / Evo Dual Remote |
| Hydrogeneracja | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy silnik prądu stałego |
| Napęd bezpośredni | Tak |
| Bezobsługowy | Tak |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












