Składany panel słoneczny 100W | |
| Maksymalna moc | 100W ± 5% |
| Efektywność przetwarzania | 20% ± 2% |
| Wymiary rozłożone | 1430 x 525 x 5 mm |
| Wymiary złożone | 525 x 360 x 28 mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Kompatybilność | Akumulator Spirit Battery Plus |
ePropulsion - Składany panel słoneczny
- Efektywność przetwarzania 20% ± 2%
Specyfikacja
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

