SPIRIT 1.0 Plus - Ładowarka 12V | |
| Moc wejściowa | 70 W |
| Napięcie wejściowe (DC) | 10 – 30 V |
| Maksymalny prąd wejściowy | 7 A |
| Napięcie ładowania | 30 V ~ 52.2 V |
| Stały prąd wyjściowy | 1 A |
| Współczynnik konwersji | > 88% |
| Wymiary | 116 × 52 × 33.8 mm |
| Kompatybilność | Akumulator Spirit Battery Plus |
ePropulsion SPIRIT 1.0 Plus - Ładowarka 12V
- Maksymalny prąd wejściowy 7 A
Specyfikacja
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

