
- Ultrakompaktowa konstrukcja ułatwiająca przechowywanie. Wygodnie mieści się w samochodzie, w transporcie publicznym i w każdym kącie w domu lub w pracy.
PURE Advance - nowoczesna hulajnoga miejska z doskonałą stabilnością i komfortem
PURE Advance Czarna to nowoczesna hulajnoga elektryczna zaprojektowana z myślą o codziennych dojazdach po mieście. Silnik o mocy ciągłej 500 W (960 W mocy szczytowej) oraz akumulator o pojemności 342 Wh zapewniają płynną jazdę i zasięg do 40 km. Klasa ochrony IP65 chroni przed kurzem i strumieniem wody, umożliwiając użytkowanie także podczas niesprzyjających warunków pogodowych.
Specjalnie zaprojektowana geometria konstrukcji gwarantuje stabilną, naturalną pozycję jazdy i lepszą kontrolę nad hulajnogą. Składana konstrukcja oraz niska waga sprawiają, że PURE Advance jest wygodna w transporcie i przechowywaniu, idealnie wpisując się w miejski styl życia.
Hulajnoga została wyposażona w kierunkowskazy, wyświetlacz LED oraz system zabezpieczeń (immobiliser i ochrona hasłem). Bezdętkowe 10-calowe opony pneumatyczne zwiększają komfort jazdy i minimalizują ryzyko przebicia, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę każdego dnia.
| Waga: | 16,2 kg |
|---|---|
| Maksymalna waga kierowcy: | 126 kg |
| Zasięg w optymalnych warunkach: | 40 km |
| Prędkość maksymalna: | 20 km/h |
| Kierunkowskazy na kierownicy: | tak |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Napięcie akumulatora: | 36 V |
| Pojemność akumulatora: | 9,5 Ah / 342 Wh |
| Czas ładowania do 80%: | 2,5 godziny |
| Czas ładowania do 100%: | 6 godzin |
| Moc szczytowa silnika: | 960 W |
| Moc ciągła silnika: | 500 W |
| Maksymalne nachylenie: | 19 % |
| Typ opony: | bezdętkowe, wypełnione powietrzem |
| Rozmiar opony: | 10" |
| Klasa ochrony IP: | IP65 |
| Hamulec przedni: | Hamulec bębnowy |
| Hamulec tylny: | Hamulec elektroniczny z rekuperacją |
| Światło hamulca: | tak |
| Wyświetlacz: | LED |
| Zabezpieczenia: | Immobiliser, ochrona hasłem |
| Poziomy prędkości: | tak |
| Zalecany wiek: | od 10 lat |
| Dopuszczenie do ruchu drogowego: | tak |
| Wymagana tablica rejestracyjna: | tak |
| Wymienny akumulator: | nie |

Producent gwarantuje naprawę lub wymianę sprzętu do 24 miesięcy od daty zakupu. Skontaktuj się ze sklepem za pośrednictwem formularza reklamacji aby zamówić kuriera który odbierze sprzęt z Twojego domu.
Z naszego bloga






















