
- Ultrakompaktowa konstrukcja ułatwiająca przechowywanie. Wygodnie mieści się w samochodzie, w transporcie publicznym i w każdym kącie w domu lub w pracy.
PURE Flex - ultrakompaktowa hulajnoga elektryczna z wyjątkową ergonomią
PURE Flex to nowoczesna i ultrakompaktowa hulajnoga elektryczna, która łączy doskonałą mobilność z wysoką wydajnością. Dzięki konstrukcji pozwalającej na łatwe składanie oraz kompaktowym wymiarom po złożeniu idealnie mieści się w samochodzie, komunikacji miejskiej lub w domu, nie tracąc przy tym parametrów typowych dla pełnowymiarowych hulajnóg miejskich.
Hulajnoga została zaprojektowana z naciskiem na komfort jazdy i stabilność. Jej specjalna geometria pozycji ridera pozwala na naturalne rozłożenie ciężaru ciała, co przekłada się na lepszą kontrolę nad pojazdem i komfort podczas codziennych przejazdów. PURE Flex oferuje zasięg do 40 km na jednym ładowaniu oraz mocny napęd, który sprawdza się nawet na wzniesieniach.
Wyposażona w kierunkowskazy, oświetlenie LED, czytelny ekran oraz system zabezpieczeń z immobiliserem i ochroną hasłem, Flex zapewnia bezpieczeństwo i wygodę jazdy w każdych warunkach. Bezdętkowe 10-calowe opony pneumatyczne podnoszą komfort i stabilność nawet na nierównych nawierzchniach.
| Waga: | 16,2 kg |
|---|---|
| Maksymalna waga kierowcy: | 126 kg |
| Zasięg w optymalnych warunkach: | 40 km |
| Prędkość maksymalna: | 20 km/h |
| Kierunkowskazy na kierownicy: | tak |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Napięcie akumulatora: | 36 V |
| Pojemność akumulatora: | 9,5 Ah / 342 Wh |
| Czas ładowania do 80%: | 2,5 godziny |
| Czas ładowania do 100%: | 5,75 godziny |
| Moc szczytowa silnika: | 710 W |
| Moc ciągła silnika: | 500 W |
| Maksymalne nachylenie: | 19 % |
| Typ opony: | bezdętkowe, wypełnione powietrzem |
| Rozmiar opony: | 10" |
| Klasa ochrony IP: | IP65 |
| Rozłożony (dł. x szer. x wys.): | 104 cm x 60 cm x 108 cm |
| Złożony (dł. x szer. x wys.): | 62 cm x 30 cm x 57 cm |
| Hamulec przedni: | Hamulec bębnowy |
| Hamulec tylny: | Hamulec elektryczny z rekuperacją |
| Światło hamulca: | tak |
| Wyświetlacz: | LED |
| Zabezpieczenia: | Immobiliser, ochrona hasłem |
| Poziomy prędkości: | tak |
| Zalecany wiek: | od 10 lat |
| Dopuszczenie do ruchu drogowego: | tak |
| Wymagana tablica rejestracyjna: | tak |
| Wymienny akumulator: | nie |

Producent gwarantuje naprawę lub wymianę sprzętu do 24 miesięcy od daty zakupu. Skontaktuj się ze sklepem za pośrednictwem formularza reklamacji aby zamówić kuriera który odbierze sprzęt z Twojego domu.
Z naszego bloga






























